shopenМеблева фабрика "Mebli-Ztuoz"

Меблі, які виготовляє наша компанія екологічно чисті, вироблені з натуральних матеріалів прикрашені багатством форм і оздоблень. Тонка робота майстрів помітна в найдрібніших деталях і наповнює ці справжні витвори мистецтва неповторною чарівністю. Дизайнерський відділ залюбки допоможе Вам втілити в життя найсміливіші фантазії та побажання, розробить дизайн меблів в стилі, який буде вигідніше виглядати саме у вашому приміщенні.

Модельний ряд, який постійно збільшується, здивує своєю сміливістю та новизною. Ми виготовляємо меблі на замовлення та доставляємо їх в потрібній замовнику кількості у найкоротші строки. Для вашого вибору – кути, дивани, ліжка, крісла, тахти, комплекти. Проектуючи нові інтер’єри, перепланування чи ремонт квартири, враховуйте особисті смаки, дизайн та кольорову гаму інших елементів помешкання, а також розмір меблів у складеному та розкладеному вигляді. В каталозі представлені варіанти м’яких меблів, серед яких обов’язково знайдеться саме той, який у вашому інтер’єрі виглядатиме найкраще.

Якість виконання і варіанти дизайну наших моделей високо оцінюють меблеві виставки, які проводяться у містах України та Росії, що підтверджують отримані дипломи та нагороди минулих років. В особливості, виділяє продукцію нашої фірми, щорічна меблева виставка.